Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt

Data: 13.12.2023 r., godz. 20.00    312
Zwycięstwo klasy 4D

13 grudnia odbył się Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej klas 3-4 dziewcząt. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Zwycięzcą zawodów została klasa 4D, która w finale wygrała 2:0 z kl.4C. Tym samym zawodniczki z 4D obroniły tytuł mistrzowski, który wywalczyły w zeszłym roku.

Na najniższym stopniu podium stanęły uczennice z kl. 4B, które wygrały w meczu o 3. miejsce z kl. 3L.

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Natalia Wiącek.

Dziękujemy za udział oraz za dobrą grę!

Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 1, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 2, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 3, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 4, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 5, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 6, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 7, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 8, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 9, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 10, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 11, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 12, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 13, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 14, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 15, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 16, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 17, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 18, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 19, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 20, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 21, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 22, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 23, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 24, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 25, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 26, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 27, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 28, Miedzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, foto nr 29,