Samorządowi Liderzy - podziękowanie

Liczba odwiedzających: 851
Podziękowanie dla trzecioklasistów - aktywnych działaczy na rzecz Samorządu Uczniowskiego - słowami opiekuna SU, p. Mariusza Suwińskiego

Od wielu lat Samorząd Uczniowski w naszej szkole pełni bardzo ważną rolę w animowaniu i organizowaniu życia szkoły. Możemy poszczycić się tym, że kolejne Zarządy SU, w skład których wchodzili wybrani w demokratycznych wyborach Wasi przedstawiciele, wykazywały bardzo wiele inicjatywy, kreatywności. Ludzie Ci sprawiali, że każda kolejna impreza szkolna, każdy projekt, spotykały się z pozytywnym odbiorem społeczności szkolnej. Ważne jest również to, że byli oni Waszymi rzeczywistymi reprezentantami, nawiązującymi owocną współpracę z Radą Pedagogiczną i Radą Rodziców.  W bieżącym, bardzo trudnym dla wszystkich roku szkolnym, swoją przygodę z pracą w Samorządzie kończą nasi wspaniali Absolwenci:

Mateusz Rokicki - klasa IIIe - Przewodniczący Zarządu Samorządu Uczniowskiego

Katarzyna Strzyżewska - klasa IIIb - Członek Zarządu

Jakub Karczmarczyk - klasa IIIe - Członek Zarządu

Jakub Król - klasa IIIi - Członek Zarządu. 

Warto wspomnieć, że cała wymieniona czwórka, to absolwenci nieistniejącego już Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi, których praca trwała nieprzerwanie od 6 lat. Trudno wymienić w krótkim artykule wszystkie projekty i przedsięwzięcia, w których przyjęli na siebie rolę liderów. Najważniejsze z nich to: coroczne Finały WOŚP, Konkurs Piosenki Legiowizja, organizowane cyklicznie konkursy na "Nauczyciela Roku", Zaduszki Artystyczne, Koncerty okolicznościowe, organizowane dla uczniów Walentynki, Dni Kobiet i Dni Chłopaka, słodkie czwartki, świąteczny Mannequin Challenge i wiele, wiele innych. 

Kasia, Mati, Kubutek i Króliczek stali się w tym czasie rzeczywistymi młodzieżowymi liderami, dla których nigdy nie było rzeczy niemożliwych, osobami będącymi wzorem do naśladowania dla ich następców. Zawsze uśmiechnięci, chętni do pomocy. 

W imieniu społeczności szkolnej i swoim własnym bardzo Wam za wszystko dziękuję i mam nadzieję, że doświadczenie w pracy społecznej zdobyte w naszej kochanej Konopnickiej będzie procentowało za chwilę w Waszym dorosłym życiu: być może
w samorządach studenckich czy organizacjach pozarządowych. Powodzenia na egzaminie maturalnym. Trzymam kciuki! 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Mariusz Suwiński 

Samorządowcy
Samorządowcy, foto nr 1, Samorządowcy, foto nr 2, Samorządowcy, foto nr 3, Samorządowcy, foto nr 4,